0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Termal Korse

Termal korse, neotex kumaş kullanılarak üretilen vücut ısınızı kullanarak çok daha hızlı ve etkin bir şekilde terleme yoluyla yağ atılmasına yardımcı olan korse türüdür. Spor, egzersiz, yürüyüş gibi etkinliklerden maksimum düzeyde fayda sağlamak amacıyla termal korse kullanabilirsiniz.

Termal Korse Ne İşe Yarar?

Hızlı ve sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olan termal korseler, terletme özelliği sayesinde vücuttaki toksinlerin dışarı atılmasına da yardımcı olmaktadır. Vücutta kan akışının hızlanmasına bağlı olarak ısı artışı meydana getirir. Bu ısı artışı metabolizmanın hızlanmasını sağlar ve bu da kilo vermeyi kolay bir hale getirir. Metabolizma hızı sağlıklı kilo vermenin en önemli kriteridir. Neopren adı verilen bir kumaştan elde edilen termal korseler son derece esnek bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde gün içerisinde kolay kullanılabilir ve vücudu sıkmaz. Neopren kumaş vücut ısısını arttırırken bu ısıyı korur ve aynı zamanda teri hapsederek cildin zarar görmesini engeller. Nefes alan yapısı ve özelliği bulunmaktadır.

Zayıflatır mı? Kilo Verdirir mi?

Neotex adı verilen kumaş yapısı sayesinde iki yönlü esneme özelliğine sahip olan termal korseler hem vücudu tamamen sarar hem de esnekliği sayesinde rahat hareket etmeyi sağlar. Zayıflama konusunda direkt olarak etki sağlayan bu iç giysiler günlük hayatta pratik bir kullanım sağlamaktadır. Vücutta bölgesel olarak zayıflama sağlarken, depolanmış yağların erimesine ve bunun yanında yeniden yağ oluşumunun da önlenmesine etki etmektedir. Neopren kumaşlar gün boyu vücutta sauna etkisi meydana getirerek basit hareketler ile sarkmadan ve sıkılaşma sağlayarak zayıflamaya yardımcı olur. Yürüyüş yaparken ya da spor sırasında bu korseleri kullanmak yakılan kalori miktarının daha da artmasını sağlar. Bu özellikleri sayesinde sağlıklı olarak zayıflama sağlarken aynı zamanda bunun kısa bir sürede gerçekleşmesine de etki eder.

Faydaları Nelerdir? Zararları Var mı?

Nefes alan ve teri hapseden kumaşlardan elde edilen termal korselerin zararları bulunmazken faydaları oldukça çoktur. Genel olarak zayıflamak amacıyla tercih edilse de aynı zamanda sağlık için de birçok etki sunmaktadır. Bel ve sırt ağrılarının hafiflemesi için bu korseler kullanılabilmektedir. Termal korselerin ısı kontrolü etkisi ve mikro masaj özelliği ortopedik birtakım ağrıların azalmasına ve hatta zaman içerisinde iyileşmesine katkı sağlar. Günlük aktivitelerde kişinin daha rahat hareket etmesini sağlamaktadır. Sağlıklı bir şekilde kilo vermeye ve hızlı incelmeye katkı sağlayan termal korseler bel bölgesinde incelme meydana getirerek vücudun forma girmesine destek olmaktadır. Hızlı yağ yakıcı özelliği terletme etkisi sayesinde gerçekleşmektedir. Kumaşı teri hapsettiği için korsenin dışına çıkma gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca terleme ve soğuma etkisi değil terleme sonrasında vücut ısısını koruma etkisi bulunmaktadır.

Modelleri ve Çeşitleri Nelerdir?

Termal korse modelleri birden fazla çeşide sahiptir. Sadece bel bölgesi için üretilen modellerinin yanında aynı zamanda atlet giysi şeklinde ya da tayt olarak da karşımıza çıkmaktadır. Göbek ve bel çevresi için üretilen modeller bölgesel zayıflama konusunda oldukça iddialıdır. Bu korseler fazla yağların yakılmasını sağlarken aynı zamanda vücut şekillendirici etkisi saplamaktadır. Giyildiği andan itibaren vücut şekillendirici etkisi sağlasa da bunun kalıcı olması için düzenli ve etkili kullanım gerekmektedir. Atlet modelleri sırt bölgesini de sarkmaktadır. Bu korseler ile hem zayıflayabilir hem de ağrılarınızın hafiflemesini sağlayabilirsiniz. Atlet modeller hem kadınlar hem de erkekler için farklı şekillerde üretilmektedir. Tayt korse modelleri ise hem bacakların hem de basen ve kalçanın incelmesini, şekillenmesini ve toparlanmasını sağlamaktadır. Tayt modeller aynı zamanda bel çevresini de sarmaktadır. Daha ince ve kıvrımlı hatlara sahip olmak için bölgesel incelme sağlayan termal korseler tercih edilmelidir.

Fiyatları Ne Kadar? Sipariş ve Satın Alma

Hem sağlıklı zayıflama hem de bölgesel incelme sağlayan termal korse fiyatları oldukça uygundur. Kolayca sipariş verip satın alabileceğiniz bu ürünlerin modeline göre fiyatlarında birtakım değişiklikler olabilmektedir. Zayıflamak istediğiniz bölgeye ve beden ölçülerinize göre bir korse seçimi yaparak satın alma işlemini başlatabilirsiniz. Korse bedenini seçerken vücut ölçülerinizle aynı olmasına özen gösteriniz. Vücudunuzla birebir uyum içerisinde olan korseler ile kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden farklı termal korse modelleri arasından sizler için en uygun olanı sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda ürünleri inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

devamı...
abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...