0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Alışveriş Güvenliği

Yeni Korse üzerinde çalışan sistemimiz müşteri güvenliğini sağlamak amacıyla bütün ziyaretçilerimiz için ayrı ayrı oturum aktifleştirdiğinden dolayı çerez sistemine gereksinim duymaktadır. Bundan ötürü Browser (Internet Explorer, Netscape, vs..) ayarlarında herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmemektedir ve bu sistem sizi herhangi bir şekilde takibe almamaktadır.

Veri Güvenliği

Kullanıcılardan toparlanan tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik esasları standartları doğrultusunda saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak birtakım zorunlu durumlarda müşterinin onayı neticesinde ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar esas alınarak kullanılmaktadır. www.yenikorse.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve özel bilgileri müşterinin kendi onayı olmaksızın herhangi bir isim ve koşul altında ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu kişisel bilgileri üçüncü kişilerler paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamaya taahhüt, güven ve garanti arz eder.

Haklarınız

Sitemiz vizyonu ve misyonu neticesinde tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları ve işlevleri arasında tutmaktadır. Bu anlamda, Sitemizde alışveriş sırasında meydana gelebilecek ürün ve hizmet kaynaklı her türlü problem titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...