0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

İade ve Değişim

Satın almış olduğunuz ürünleri, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerde iade alınmamaktadır. İade alınmayan ürünler aşağıda belirtilmiştir...

İade Kuralları:

  1. İade edeceğiniz ürünün orjinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı bulunmayan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır.
  2. İade edilecek ürünün satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır.
  3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturasını, garanti belgesini ve iade nedeninizi belirten bir dilekçeyi göndermelisiniz.
  4. İade sırasında ortaya çıkan taşıma bedelleri firmamız tarafından ödenecektir tarafınıza kesinlikle herhangi bir ücret yansıtılmayacaktır.
  5. Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler ( örnek: kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren ürünler, iç giyim, kulaklık vs. ), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve iadesi mümkün değildir.
  6. Dvd, vcd, cd ve kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb) kozmetik ürünleri gibi tüm ürünlerde iade alınabilmesi için ambalajının, koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir.
  7. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise, o şirketten ürün için iade faturası düzenlenecektir.

Ürün iade şartları gereği iadeniz kabul edildiğinde ödemeniz en geç 10 (on) iş günü içerisinde iade dilekçenizde belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza yatırılacaktır...

abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...