0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Body Korse

Body korse modeli, vücudun üst bölgesini sararak sıkılaştıran ve toparlayan korse türüdür. Kıyafetlerin altına giyildiğinde hiçbir şekilde belli olmaz. Vücudun daha fit gözükmesine yardımcı olur. Birçok bu modeller göğüs, basen ve göbek bölgesinin şekillendirilmesini sağlar.

Body korse modeli ve özellikleri

Vücut korsesi olarak da bilinen bu modeller, göbek ve göğüs bölgesini saran bir yapıdadır. Göğüs bölgesine destekleyici, bel ve göbek bölgesine ise sıkılaştırıcı ve toparlayıcı bir etki meydana getirmektedir. Vücudun en fazla kilo alan bölgesi üst bölgelerdir. Bel, basen ve göbek bölgesi kilo almaya oldukça müsaittir. Genel olarak fazla yağlar bu bölgelerde bulunmaktadır. Özellikle doğum yapan kadınlar daha çok göbek bölgesindeki fazlalıktan ve bu fazlalıkların sarkmasından şikayetçi olmaktadır. Body korselerin sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özellikleri bu bölgelerin daha ince gözükmesine destek olur. Bu korselerin kumaşları incedir ve aynı zamanda esnek ve sıkıdır. Böylece kıyafetlerin altına rahatça giyilebilir ve aynı zamanda vücudu tam olarak toplar. Bunun yanında vücudu sıkılaştırarak daha ince gözükmeyi sağlar.

Çeşitleri, renkleri ve modelleri

Body korse modelleri oldukça çeşitlidir. Hem görünüşü hem de modeli farklılık gösterebilmektedir. Dantelli modellerinin yanında aynı zamanda daha sade ve şık modeller de bulunmaktadır. Genel olarak askılı modellerdir ve tercihe göre askıları kalın olan ya da ince olan da bulunmaktadır. Göğüsleri toparlayan modelleri de bulunmaktadır. Ayrıca göğüs bölgesi dantel detaylı olanlar da vardır. Göğüs bölgesini dışarda tutan modeller de bulunmaktadır. Eğer ki farklı bir sütyen tercihiniz varsa sadece bel sırt ve göbek bölgesini saran modelleri tercih edebilirsiniz. Vücudu saran bu modelde oldukça farklı çeşitler bulunmaktadır. Farklı desenler ve tasarımlar da bulunmaktadır. Kısa modellerin yanında ayrıca bel altına kadar inen hatta dize yakın olan modeller de bulunmaktadır. Nasıl bir model tercih edileceği tamamen kişinin ihtiyacına ve tercihine göredir. Eğer ki bacaklarınızın üst kısımlarının da toparlanmasını isterseniz slip olmayan daha uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat fazlalığınız sadece üst bölgede ise kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Renk olarak ise ten rengi, siyah, beyaz gibi farklı sonuçlar sunulmaktadır. Kıyafetlerinizin rengine göre renk tercihi yapabilirsiniz.

Nasıl kullanılır? Nasıl takılır?

Vücut korse modelleri oldukça fazladır. Birden fazla çeşidi olan bu korselerin kullanımı da çok rahattır. Genelde çıtçıtlı ve üstten askılı oldukları için vücudu tamamen sararlar ve kaymazlar. Straplez modelleri de bulunmaktadır. Eğer ki kıyafetiniz askılıya uygun değilse straplez modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır. Vücudun sıkılaşmasını, toparlanmasını ve normale göre daha ince gözükmesini sağlayan bu modelleri gün içerisinde rahatça takabilirsiniz. Günlük kıyafetlerin altına rahatça giyilir ve kumaşı esnek olduğu için rahatsızlık vermez. Herhangi bir şekilde belli olmaz. Fazlalıklarınızı gözle görülür bir şekilde toparlar ve sarkma problemlerinin önüne geçer. Aşırı kullanımdan ziyade yeterli kullanım sonucunda olumlu sonuçlar alınabilmektedir. Gece yatarken kullanmak vücudun rahat olmasını engelleyebilir. Bu nedenle gün içerisinde kullanmak daha cazip olmaktadır.

Fiyatları ne kadar? Satın alma ve sipariş

Vücudun daha fit durmasını sağlayan body korse fiyatları modele göre değişkenlik göstermektedir. Seçeceğiniz modelin özelliklerine göre satın alma fiyatında birtakım farklılıklar oluşmaktadır. Sitemizde cazip fiyatlar ve ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bu şekilde dilediğiniz korse modelini satın alabilirsiniz. Bu korseler genel olarak kadınlara özel olarak üretilmiştir. Her kadının tercihi farklı olduğu için modeller de çeşitlilik göstermektedir. Dilerseniz askılı, dilerseniz straplez dilerseniz de çıtçıtlı modelleri tercih edebilirsiniz. Vücudun üst bölgesini saran, kalça ve basen olmak üzere tüm göbek bölgesini toparlayan bu modeller yoğun ilgi görmektedir. Atlet korse modellerini andırmaktadır fakat görünüş ve kullanım açısından daha farklıdır. Sizi fit ve ince gösterecek korselere sahip olmak için hemen modelleri inceleyebilirsiniz.

devamı...
abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...