0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Kargo ve Teslimat

Tercih etmiş olduğunuz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından Yeni Korse garantisi ve güvencesi ile size teslim edilecektir. Satın almış olduğunuz ürünler bilgi amacı doğrultusunda e-mail olarak size gönderilmekle beraber telefon ile de müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla tarafınıza bildirilecektir. Sipariş vermek istediğiniz ürünlerden herhangi bir tanesinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bilgilendirme amaçlı tarafınıza bir e-mail yollanacaktır. Yeni Korse ürün portföyünde bulunan tüm ürünler için stok tutmamaktadır.

Stok bulundurulmayan ürünlerin sipariş işlemi üzerine ilgili tedarikçi firmalar aracılığıyla ürün temin edilip müşteri adresine güvenli kargo ile teslim edilmektedir. Ürün sağlama ve temin etme sürecinden dolayı verilen siparişler 3 işgünü içerisinde seçilen kargo firmasına teslim edilmektedir. Her ne kadar site üzerinde bulunan ürün stok listeleri sürekli olarak güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların depolarında tükenebilmekte yada çok az da olsa ürün teslimlerinde birtakım gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu tarz durumlar ortaya çıktığında Müşteri Hizmetleri servisimiz sizinle iletişime geçerek bilgi verecek ve gerekli görüldüğü taktirde siparişiniz iptal edilecektir.

Satın almak için kesinliği belirtilen siparişler yurtiçinde Aras Kargo, Yurtiçi Kargo ve UPS Kargo firmaları tarafından tarafınıza teslim edilmektedir. Bazı illerimiz için teslimat süreleri farklı olabileceği zaman telefonda sizlere bilgi verilecek ve belirtilen sürelerde teslim edilecektir.

Yeni Korse'den yapılan alışverişlerde 75 TL ve üzeri alışverişler hariç kargo ücreti müşteriye aittir. Kargo ücreti, sabit 8.00 TL'dir. Satın alma işlemi bitmeden hemen önce, ödeme bilgilerinin yer aldığı sayfada siparişinize ait kargo ücreti tutarınıza yansıyacaktır. Yeni Korse sitesinde bulunan ürünlerin bilgi ve fiyat güncellemesini tedarikçi firmalardan temin edilen bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır. Bu sebeple meydana gelebilecek bilgi ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Ürün hakkında fiyat ve içerik bilgilerinde meydana gelebilecek yazım hataları söz konusu olduğunda minisepet.com sitesinin kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerli olacaktır.

Siparişleriniz tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde paketinizi açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar söz konusu ise kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Siparişler teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Kargo firması yetkilisi ürünü teslim edip görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, bozulma, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Siparişlerinizin kargo hareketleri hakkında bilgi almak için sipariş numaranız aracılığıyla sitemiz üzerinden kendiniz anlık olarak takip edebilirsiniz...

abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...