0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Hakkımızda

Yeni Korse kurulduğu günden itibaren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu amaç yönünde gelişme gösteren bir şirkettir. Siz kıymetli müşterilerimize çağımızın e-ticaret portalları arasında Güvenli ve Garantili alışveriş koşulları sağlamaktadır.

Şirketimiz uzun yıllara dayanan, müşteri memnuniyetini esas alan vizyonu ve güvenilirliği sayesinde her türlü yasal izinler dahilinde kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz yegane kuruluşlardan biridir.

Web Sitemiz üretmiş olduğu ürünlere pazar ve alıcı bulamayan üretici ve ithalatçıları firmaları da gözetmektedir. Misyonu ile birlikte Türkiye'nin önde gelen tekstil ürünleri satış sitesi olma özelliği neticesinde reklam ve tanıtım olarak iyi ve güvenli bir pazar özelliği taşımaktadır. Yeni çıkan tekstil ürünlerinin piyasaya tanıtılması ve pazarlanması konusunda ortak ve ileriye dönük çalışmalara açık bir web sitesidir.

Yeni Korse yenilikçi ve güvenilir yapısı sayesinde geleceğin önde gelen e-ticaret siteleri arasındaki yerini şimdiden almıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, güvenli ve keyifli e-alışverişler dileriz...

Yeni Korse Yönetimi

abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...