0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Garanti

Sitemiz üzerinde satışa sunulmuş olan tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma güvencesi ve garantisi altında olup tamir veya değişim işlemleri söz konusu olduğunda konuyla garanti veren şirket ve yetkili servisleri ilgilenmektedir.

Hasarlı ürününüzü faturası ve/veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servise başvurarak ile garanti kapsamı neticesinde tamir veya değişim yaptırabilirsiniz. Yetkili Servis ile sorun ya da problem içeren bir konu yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.

Ürünlerinizde arıca olması durumunda doğrudan size en yakın yetkili servise iletmeniz daha hızlı sonuç almanızı sağlar. Şirketimizin bünyesi dahilinde onarım merkezi bulunmadığından hasarlı ürünlere doğrudan müdahalemiz söz konusu değildir. Bu doğrultuda, tarafımıza göndemriş olduğunuz ürünler şirketimizden yetkili servislere gönderilmekte ve çözüm beklenmektedir.

Bazı yetkili servisler kargo ile de ürün kabul edebilmekte ya da doğrudan sizden ürünü aldırtabilmektedirler. İletişim kurmuş olduğunuz yetkili servislere lütfen bu kapsamda hizmetleri olup olmadığını sorunuz. Seri numarası bulunan ürünleri yetkili servisler seri numarasından garanti kapsamını kolaylıkla bulabilmekte ve onarım işlemlerine başlayabilmektedir.

Sitemiz üzerindeki yetkili servisler bölümünden satın almış olduğunuz ürününüz ile ilgili yetkili servisi bulabilirsiniz. Eğer bu bölümde yer almıyor ise bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...