0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Gizlilik

Siz kıymetli ziyaretçilerimizin güvenliği için kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, ilgili bankadan işlemin kart sahibi tarafından yapıldığının bilgisi ve teyidi temin edilmektedir. Kredi kartları güvenlik birimi tarafından bankanızdaki kişisel bilgilerinizde bulunan iletişim numaralarından size ulaşarak siparişiniz ile ilgili onay alır ve bize bildirim yapar. İlgili bankadan onay gelmemesi durumunda ürününüzün sevki gerçekleştirilmez.

  1. www.yenikorse.com'da kişisel bilgilerinizin kesinlikle diğer kurum ve kuruşlar ile paylaşılmadığından ve güvenli tutulduğundan emin olabilirsiniz.
  2. Güvenlik kontrolü gerekli olduğunda sizleree sabit telefon üzerinde ulaşılacağı için iletişim bilgilerinizi doğru belirttiğinizden emin olunuz.
  3. Siparişiniz esnasında sizlerle iletişim sağlamamız için Adınız Soyadınız ve Telefon bilgilerinizi belirtmeniz gerekmektedir.
  4. Tüm gönderiler belirtilen adres ve ilgili şahısa yapılmaktadır. Kargo şubelerinden ürün teslimatı yapılmamaktadır. Alıcının belirttiği adreste bulunmaması halinde adreste bulunan yakınına kimlik bilgileri alınarak teslimat yapılır.
abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...