0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Tayt Korse

Tayt korse modelleri; bacak, basen, popo ve göbek bölgesinin toparlanmasını sağlayan, vücudun hem üst hem de alt tarafında fit bir görünüm sağlayan korse türüdür. Toparlayıcı ve sıkılaştırıcı özelliği bulunan bu korse modelini her şekilde kullanabilirsiniz.

Tayt korse modelleri ve çeşitleri

Günümüzde pek çok korse çeşidi bulunmaktadır. Genel olarak bacakların incelmesi, selülit oluşumunun engellenmesi ve giderilmesi, basen bölgesinin toparlanması ve vücudun olduğundan daha ince gözükmesi için tayt korse modelleri tercih edilmektedir. Yağısı itibariyle hem rahat hem de şık duran bu modellerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Hem kıyafetlerin içine giyilebilecek şekildedir hem de normalde şekilde tek başına giyilebilmektedir. Bu taytlar farklı farklı kumaşlardan üretilmektedir. Deri modeller, termal kumaşlar ve sıkılaştırıcı özelliği olan kumaşlardan üretilmektedir. Renkleri de oldukça çeşitlidir. Ten rengi, siyah, bordo gibi farklı seçenekler sunulmaktadır. Genel olarak modeller yüksek bel şeklinde olmaktadır. Bu sayede sadece bacak bölgeleri değil aynı zamanda göbek ve bel bölgesinde de incelme sağlanmaktadır. Normal günlük hayatta giyilen taytlara göre vücudu daha çok sarar ve oldukça esneklerdir. Yapı itibariyle hareketleri kısıtlamayacak şekilde üretilmektedirler. Özellikleri ve nitelikleri bakımında normal taytlara göre hem daha şık hem de daha etkilidir.

Korse tayt zayıflatır mı? Kilo verdirir mi?

Kilo vermek için geliştirilmiş birçok yöntem bulunmaktadır. Fakat kilo vermek tek başına yeterli değildir. Düzgün bir fiziğin oluşması için aynı zamanda sıkılaşma da sağlanmalıdır. Korse taytlar vücutta hem zayıflama hem de sıkılaşma sağlayan özelliklere sahiptir. Bu korse modelleri kilo verme konusunda yardımcı olmaktadır. Şöyle ki bu taytları giyip spor yaptığınız zaman vücudunuzdaki yağ yakımı seviyesinde artma olacaktır. Bu taytlar vücuttaki ısı derecesinin artmasını sağlar. Bunun yanı dıra sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etkiler sunmaktadırlar. Bu egzersiz ve sporla desteklendiği zaman kısa süre içerisinde sarkmadan bölgesel bir incelme yaratılmaktadır. Hem sağlıklı hem de kontrollü bir şekilde zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Zayıflama sürecinde daha ince gözükerek hem sizlere moral olacaktır hem de kısa süre içerisinde sıkılaşmanızı ve incelmenizi sağlayacaktır.

Zararları var mı? Faydaları nelerdir?

Korse tayt modelleri kumaş itibariyle pamuksudur ve nefes alabilen özelliklere sahiptir. Özel kumaşı sayesinde cildi tahriş etmez ve kişiye rahat hareket etme özgürlüğü sağlamaktadır. Bu taytları alırken esnek kumaşların tercih edilmesi ve beden ölçüsünde uygun olanların alınması gerekmektedir. Bu şekilde bir kullanım sağlandığından herhangi bir zarar söz konusu olmamaktadır. Fakat beden ölçülerinize uygun almadığınız modeller çok fazla sıkabilir. Bu rahat hareket etmenizi engelleyebilir. Başka türlü herhangi bir zarar söz konusu değildir. Toparlayıcı etkisi olan bu kumaşlar ciltte herhangi bir rahatsızlığa yol açmaz. Aksine vücutta bölgesel incelme sağlayarak toparlanma sağlamaktadır. Bedene uygun modeller aşırı bir şekilde vücudu baskılamaz. Satın alırken ne büyük ne de küçük alınız. Çünkü bu ürünlerin tam etkili olabilmesi ve vücutta fit bir görünüm yaratabilmesi için beden uygunluğu gerekmektedir.

Kullananlar ve kullanıcı yorumları

Günlük hayatta tayt giymek birçok kadın tarafından rahatlatıcı bulunmaktadır. Zayıflamak ve zayıf gözükmek isteyen kadınların birçoğu bu korseleri tercih etmektedir. Tayt korse kullananlar hem görüntüsünden hem de etkilerinden oldukça memnun kaldığını dile getiren yorumlarda bulunmaktadır. Kişiyi sınırlandırmayan renkleri ve modelleri sayesinde istenilen birçok yerde giyilebilmektedir. Dilerseniz pantolon altına, dilerseniz pantolon niyetine giyerek kullanabilirsiniz. Giydikçe vücuduna fayda sağlayan bu modeller sayesinde birçok kişi daha kısa sürede kilo vermektedir. Kullanıcı yorumları neticesinde günümüzde pek çok kişinin bu korse modellerini tercih ettiği gözlemlenmektedir.

Fiyatları ve satın alma

Tayt korse fiyatları modellerine ve kumaşına göre çeşitlilik göstermektedir. Deri modellerin yanında aynı zamanda normal kumaştan yapılanlar da bulunmaktadır. Çok pahalı olmamakla birlikte farklı ödeme seçenekleri ile satın almak daha kolay bir hale getirilmiştir. Eğer ki vücudunuzun toparlanmasını, basen ve bacaklarınızın daha ince gözükmesini istiyorsanız sizler bu tayt modellerinden dilediğiniz modeli ve rengi seçip sipariş verebilirsiniz.

devamı...
abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...