0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Waist Training

Waist training korse belin daha ince durmasını sağlayan ve fit görünmeye yardımcı olan sıkılaştırıcı, toparlayıcı ve inceltici bir modeldir. Son zamanlarda birçok kişinin tercihi haline gelen bu modeller, şık bir görüntünün oluşmasına yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir.

Waist training korse nedir? Özellikleri nelerdir?

Belin daha sağlıklı olmasını sağlayan ve aynı zamanda şekillendiren waist trainer korse modeli sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliği bulunan bir modeldir. Bu modelleri diğer korse çeşitlerinden ayıran birtakım özellikler bulunmaktadır. Bunların başında bu özel tasarım ve kesim olması gelmektedir. Dizayn olarak da farklılık göstermektedir. İç bölgesinde kişinin rahat etmesini sağlamak amacıyla esneklik katan özel çelik balenler ve kauçuk bulunmaktadır. Sıkılaştırıcı özelliği bulunan kumaştan elde edilmiştir. 3 katmandan meydana gelmektedir. Belin incelmesini sağlar ve aynı zamanda kişinin bu sıkılık içerisinde rahat hareket etmesini sağlar. Bu rahat kullanım detayını da birlikte getirmektedir. Bu ürün tamamen vücudun üst bölgesi için geliştirilmiştir. Genel olarak toparlayıcı bir etkisi vardır. Bu toparlayıcı etki aynı zamanda bölgesel incelme ve sıkılaşmayı de beraberinde getirmektedir.

Ne işe yarar? Nasıl kullanılır?

Bel bölgesinin ince gözükmesini ve zaman içerisinde incelmesini sağlayan waist training korse modeli fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olur. Bel bölgesi kilo almaya oldukça müsaittir. Genel olarak vücuttaki yağlanmaların en çoğu burada görülmektedir. Yanların toparlanmasını sağlayan bu korse modeli aynı zamanda sarkmaların da ortadan kalkmasına yardımcı olur. İnce ve esnek yapısı sayesinde her türlü kıyafetin altına giyilebilmektedir. Avrupa'da oldukça yoğun bir şekilde kullanılan bu ürün son zamanlarda ülkemizde de fazlasıyla tercih edilir hale gelmiştir. Vücudun üst böglesi için geliştirilmiş ve slip model olarak geçmektedir. Yani göğüs altında kalan kısa bir modeldir. Göbek bölgesini tamamen sarar ve belin incelmesini sağlar. Gün içerisinde yaklaşık olarak 3-4 saat kullanılması yeterlidir. Bu süre vücudun sıkılaşması için yeterlidir. Bu korseyi kullanırken aynı zamanda yediklerinize de dikkat ederseniz kısa süre içerisinde kalıcı incelme sağlayabilirsiniz.

Kullananlar ve yorumlar nelerdir?

Trend haline gelen waist training korse kullanımı pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Kullananlar genel olarak daha hoş bir fiziğe sahip olduklarını dile getirmektedirler. Yapılan yorumlara göre bu ürün kıyafetlerin daha düzgün durmasını sağlamaktadır. Birçok kadın özellikle abiyelerin altına bu modelleri tercih ederek elbisenin daha şık durmasını sağlamaktadır. Doğum yapan kadınların birçoğu göbek bölgesinde meydana gelen sarkmaları engellemek ve toparlamak için tercih etmektedir. İstenmeyen kiloların ve fazlalıkların gizlenmesine destek olmaktadır. Aynı zamanda diyet ve spor yaparken kullanılması daha kısa bir süre içerisinde zayıflama sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Faydaları, zararları ve şikayet bilgileri

Sıkılaştırıcı ve inceltici özelliği bulunan waist trainer korse modelinin bilinen herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Faydaları arasında ise genel olarak beli ince göstermesi ve sıkılaştırması bulunmaktadır. Genel olarak deneyenler ve kullananlar memnun kaldıkları için şikayet bilgisine rastlanılmamıştır. Kumaş özelliği bakımından oldukça ergonomik bir yapısı bulunmaktadır. Hem cildi tahriş etmeyen hem nefes almasını sağlayabilen hem de aşırı bir şekilde sıkmadan şekil verme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede genel olarak memnuniyet arz etmektedir.

Fiyat ve satın alma

Waist training korse fiyatları çok pahalı olmamakla birlikte yapısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Farklı renkleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Hem erkekler için hem de kadınlar için modelleri bulunmaktadır. Askılı ve askısız modellerinin yanında aynı zamanda şekil olarak da değişkenlik gösteren çeşitleri bulunmaktadır. Fiyat aralıkları modelin niteliklerine göre değişmektedir. Vücudunuza uygun bedeni satın alarak daha ince bir bele sahip olabilirsiniz. Satın almak istediğiniz korsenin bedeni ve kumaşı oldukça önemlidir. Eğer ki vücuda tam oturmasını istiyorsanız uygun bedeni seçmelisiniz. Ya da askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz her türlü avantajın sunulduğu sitemiz üzerinden modelleri inceleyebilirsiniz.

devamı...
abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...