0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Sütyen Korse

Sütyen korse modelleri, göğüslerin toparlanmasını sağlayan, kadınlar için özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Hem sağlık hem de görünüş açısından iç çamaşırı seçimi oldukça önemlidir. Göğüs bedenine göre sütyen seçiminin önemi oldukça fazladır.

Sütyen korse ne işe yarar?

Kadınlar için göğüslerin duruşu ve büyüklüğü oldukça önemlidir. Bazı kadınların göğüsleri büyük iken bazılarının ki ise küçüktür. Sütyen korse tam olarak bu sorunlara çözüm olmak amacıyla geliştirilmiştir. Bu korse modelinin toparlayıcı özelliği bulunmaktadır. Bu özellik büyük göğüslerin daha toplu ve sıkı durmasını sağlarken küçük göğüslerin ise daha toplu ve dolgun durmasını sağlamaktadır. Özellikle göğüs sarkmalarının toparlanmasını için en etkili yöntemlerden biridir. Toparlayıcı özellikleri sayesinde sarkmış olan göğüslerin daha dik durmasını sağlamaktadır. Birçok kadının tercihi haline gelen bu modellerin pek çok çeşidi bulunmaktadır. Oldukça kullanışlı olan modeller aynı zamanda şık ve zarifti ve takım halinde de satılmaktadır.

Sütyen korse çeşitleri ve modelleri

Korse sütyen modellerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. İstenilen her zevke ve tercihe göre modeli bulunmaktadır. Toparlayıcı sütyen olarak da bilinen bu iç çamaşırları giysilerin altına rahatça giyilir ve normal sütyen ile görünüş olarak aynı özellikleri taşır Fakat etkileri bakımından farklılık göstermektedir. Dantelli modellerinin yanında aynı zamanda düz ve sade modeller de bulunmaktadır. Askılı ve askısız çeşitleri de vardır. Renk olarak oldukça çeşitlidir. Normal bir sütyen için üretilmiş olan tüm renkler bu modellerde de bulunmaktadır. Büyük göğüslü kadınlar daha çok askılı modelleri tercih etmektedir. Çünkü askılı modeller büyük göğüslerin sırta vermiş olduğu yükü hafifletir ve daha rahat olur. Büyük göğüslerin tam toparlanması için askılı modeller daha etkili olmaktadır. Göğüsleri küçük olan kadınlar ise ister askılı ister askısız straplez modelleri kullanabilirler. Toparlayıcı özelliği sayesinde göğüslerin dik ve güzel durmasını sağlayan bu modeller küçük göğüslerin daha dolgun durmasını sağlamaktadır. Büyük göğüslerin ise daha küçük durmasını sağlar.

Alırken nelere dikkat etmeli? Nasıl kullanılır?

Beden ölçülerinize uygun sütyen kullanmak hem sağlığınız hem de görünüş açısından oldukça önemlidir. Sütyen korse alırken göğüs bedeninize uygun modelleri tercih etmelisiniz. Öncelikle bedenin küçük ya da büyük olmaması gerekmektedir. Genel olarak küçük bedenleri daha fazla etkili olacağı ve toparlayıcı olacağı zannedilmektedir. Fakat göğüs ölçülerinize göre daha küçük modelleri tercih ederseniz sütyenin fazla sıkması durumu meydana gelir. Bu durum rahat hareket edememeye, rahatsızlık duymaya ve aynı zamanda ağrı gibi hislere neden olabilir. Büyük bedenler ise göğüsleri tam sarmaz ve toparlayıcı bir etki meydana getirmez. Bu nedenle göğüs ölçüsüne göre seçim yapılmalıdır. Normal bir iç çamaşırı gibi kullanabileceğiniz bu modellerden dilerseniz dantelli dilerseniz düz, askılı ya da askısı birçok model seçebilirsiniz. Renk seçiminde de sizlere oldukça fazla seçenek sunulmaktadır. Kullanımı ise normal iç çamaşırları ile aynıdır. Görünüş olarak da aynıdır fakat özellik olarak diğer iç çamaşırlarına göre daha fazla önceliği bulunmaktadır. eğer göğüslerinizin görüntüsünden şikayetçiyseniz ve daha güzel durmasını istiyorsanız bu toparlayıcı sütyenlerden sipariş verebilirsiniz.

Fiyatları ne kadar? Nerede satılır?

Korse sütyen fiyatları çeşide ve modele göre değişkenlik göstermektedir. Bu sütyenlerin genel olarak özellikleri aynıdır fakat her birinin özellikleri birbirinden farklı olabilmektedir. Kadınların kimi dantelli modelleri tercih ederken kimileri ise düz modelleri tercih etmektedir. Bu nedenle her birinin fiyatı farklılık arz etmektedir. Sitemiz üzerinden beğendiğiniz sütyeni oldukça uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Sunulmuş ola ödeme seçenekleri sayesinde kolayca satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Göğüslerin daha dik ve toplu durmasını sağlayan bu sütyenler sayesinde dilediğiniz kıyafeti daha rahat giyebilirsiniz. Birçok kadın göğüsleri büyük olduğu için istediği kıyafeti rahatça giyememektedir. Özellikle açık renkli kıyafetlerde bu daha çok sorun olmaktadır. Toparlayıcı sütyenler bu durumu ortadan kaldırır ve istenilen kıyafetin kolayca giyilmesini sağlar. Sizler de göğüslerinizin daha düzgün durması için sitemiz üzerindeki modelleri inceleyerek sipariş gerçekleştirebilirsiniz.

devamı...
abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçımayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...