0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Slip Korse

Slip korse modeller, kalça ve bel bölgesini toparlayan ve vücuda sıkıca oturan korse modelleridir. Göbek, kalça ve popo bölgesini toparlayarak vücudu şekillendirmektedir. Paçalı olmayan bu modeller elbise altında sıkça kullanılmaktadır.

Slip korse modelleri nelerdir?

Günümüzde pek çok korse modeli bulunmaktadır. Vücudun hem üst hem de alt tarafı için üretilmiş modeller bulunmaktadır. Slip korse modeli vücutta en fazla kilo probleminin yaşandığı bel, göbek ve kalça bölgesi için üretilmiş, uzun olmayan ve kalça aşağısına inmeyen modeller olarak bilinmektedir. Bu modellerin farklı renkleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Beli tam kavrayan modellerinin yanında aynı zamanda daha kısa ve bele erişmeyen modeller de bulunmaktadır. Hamile kadınların kullanabileceği tarzda, göbek bölgesi daha geniş modeller bulunmaktadır. Slip modeller hem bel korselerinde hem de vücudu saran pek modelde görülmektedir. Popo bölgesinin daha dik ve toplu durmasını sağlayan bu iç giysiler sayesinde daha ince gözükebilirsiniz. Başka modelleri de bulunmaktadır. Askılı olanlar ve askısız olanlar vardır. Askılar genel olarak incedir ve kıyafetler altında belli olmamaktadır. Renkleri ise genel olarak siyah, beyaz ve ten rengi olarak üretilmektedir. Çünkü bu modeller kıyafet altına giyilirken tercih edilir ve belli olmaması istenmektedir. Slip modelleri gerek külot gerek bel korsesi gerekse vücut korselerinde görmek mümkündür. Hem kadınlar hem de erkekler için pek çok farklı model üretilmektedir.

Slip korse kullananlar ve kullanıcı yorumları

Fazla kilo problemlerinden şikayetçi olan kadınların birçoğu vücutlarını tam saran korse modellerini tercih etmektedir. Slip korse modelleri birçok modelde karşımıza çıkmaktadır. Vücudun üst bölgesi için üretilmiş olan bu modeller tam kavrama sağlamaktadır. Esnek kumaşları sayesinde hareket sınırı koymaz ve kişi hem ince gözükür hem de rahat hareket eder. Bu tarz korse modellerini kullananlar etkilerinden memnun kaldıklarını dile getirmektedirler. Özellikle günlük hayatta istedikleri kıyafetleri bu modeller sayesinde giyebildiklerini belirtmektedirler. Kıyafetlerin altından kesinlik belli olmayan bu iç giysiler sayesinde daha ince ve fit görünmek mümkün hale gelmektedir. Kullananlar vücutlarının daha sıkı olduğunu dile getirmektedir. Dikişli ve dikişsiz modelleri vardır. Dikişsiz modeller kesinlikle belli olmamaktadır. Modeline göre farklı çeşitler tercih edilmektedir.

Faydaları ve zararları nelerdir?

Slip korse modelleri erkekler ve kadınlar için farklı farklı üretilmektedir. Vücutta sıkılaşma ve toparlama sağlayan bu modeller aynı zamanda incelme de sağlamaktadır. Daha ince bir beden sahip olmak için vücudu tamamen saran bu modeller tercih edilmektedir. Bu ürünlerin kumaşları pamuksudur ve esnektir. Vücudu sardığı zaman hareket kabiliyetini azaltıcı etkiler meydana getirmemektedir. aynı zamanda vücutta tahriş gibi durumlar oluşturmaz. Bu nedenle bilinen herhangi bir zararı yoktur. Her beden ölçüsüne göre üretilmiştir. Hamile kadınlar için üretilen modeller daha çok değişiklik arz etmektedir. Uygun model ve bedenler seçildiğinde zayıflama ve zayıf gözükme etkisi oluşmaktadır. Vücudun şekillenmesini sağladığı için bu modeller yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından iç giysi olarak kullanılmaktadır.

Kullanımı ve fiyatı

Slip korse kullanımı normal bir korse modelinin kullanımı ile aynı şekildedir. Gündelik hayat içerisinde kıyafetlerinizin altına çok kolay bir şekilde giyebilirsiniz. Kıyafetlerinizin daha derli toplu ve kıyafetin içerisinde sizlerin daha fit olmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda spor yaparken de kullanabilirsiniz. Özellikle egzersiz yaparken kullanmak vücudun daha kolay şekillenmesini sağlamaktadır. Gece yatarken çıkarmanız rahat uyumanız ve vücudunuzun dinlenmesi açısından önem arz etmektedir. Bu korse modellerinin fiyatları ise kumaşına ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Dilerseniz külot, dilerseniz bel korsesi hatta body korse olarak adlandırılan vücudun üst bölgesini tam saran modellerden sipariş verebilirsiniz. Farklı ödeme seçenekleri sayesinde kolayca satın alabilirsiniz. Daha fit ve güzel gözükmek için slip korse modelleri kullanmanız aynı zamanda bölgesel incelme sağlamanıza da yardımcı olmaktadır.

devamı...
abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçımayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...