0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Külot Korse

Külot korse modeli, kalça bölgesinde bulunan fazlalıkların toparlanması ve kalçanın daha dik daha toplu durmasını sağlayan bir üründür. Kalça bölgesinin daha dik ve daha sıkı bir görünüm elde etmek için kullanılmaktadır. 

Külot korse modelleri ve çeşitleri

Basenlerin ve kalça bölgesinin toparlanmasını sağlayan külot korse modeli aynı zamanda karın bölgesinde de belli oranda toparlama sağlamaktadır. Bu korselerin birçok çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Hem normal şekilde giyilmeye uygun modelleri vardır hem de hamileler için üretilmiş olanlar vardır. Normal modellerde bu iç çamaşırlarının belleri yüksektir ve karın bölgesini de kapsamaktadır. Hamile modellerinde ise karın bölgesini çok fazla sıkmayacak şekilde üretilmiştir. Bu ürünlerin dantelli modelleri ve daha düz modelleri de bulunmaktadır. Farklı özellikte ve şekilde tasarımları vardır. Dikişli ve dikişsiz modelleri bulunmaktadır. Tamamen tercihe göre istenilen model giyilebilmektedir. Renkleri de değişkenlik göstermektedir. Hem erkekler hem de kadınlar için farklı modellerde üretilmektedir. Slip ve boxer şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Son derece esnek kumaşlardan üretilmişlerdir ve hem kalça hem basen hem de göbek bölgesinin toparlanmasına destek olmaktadır. Modellerin her birinde amaç vücudu daha sıkı ve toplu göstermektir. Kalçanın daha dik durmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda göbeğin sarkmasını engeller ve böylece daha fit bir fiziğe kavuşmaya yardımcı olur.

Korse külot ne işe yarar?

Her kadın vücudunun estetik açıdan çekici ve alımlı gözükmesini istemektedir. Fakat fazla kilolar çoğu zaman buna engel olmaktadır. Kilo almanın nedeni çok farklı durumlar nedeniyle gerçekleşebilir. Doğum yapmak, dengesiz beslenmek, az hareket etmek gibi durumlar kiloların bel ve kalça bölgesinde toplanmasına neden olmaktadır. Korse külot modelleri tam olarak bu bölgelerin toplanmasını sağlamak için üretilmiştir. Sarkmaların engellenmesine yardımcı olur ve daha fit gözükmeye yardımcı olur. Özellikle zayıflamak isteyen kadınlar bu dönem içerisinde bu korseleri kullandıkları zaman kendilerini psikolojik açıdan daha rahat hissedebilirler. Kadınlar vücut hatları erkeklere daha kıvrak ve estetiktir. Bu estetik görünüm zaman içerisinde kilo almaya bağlı olarak bozulabilir. Bu durum karşısında çeşitli korse modellerinden yararlanmak etkili olabilir. Korse külotlar vücudun üst ve kalça bölgesinin toparlanması konusunda oldukça etkili sonuçlar meydana getirmektedir. Aynı şekilde erkekler için de modeller bulunmaktadır. Fazla kilo problemi olan erkekler bu toparlayıcı külotları giyerek olduklarından daha ince gözükebilirler. Tercihe göre slip yani kısa ya da boxer yani uzun modelleri tercih edebilirler.

Toparlayıcı külot korse kullananlar ve yorumlar

Fazlalıkların bulunduğu bölgelerin toparlanmasına yardımcı olan korse külot modeller birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Normal iç çamaşırlarına göre daha fazla özelliği olan ve vücudun daha estetik gözükmesini sağlayan bu modelleri kullananlar etkilerinden memnun kaldıklarını dile getirmektedirler. Rahat kullanımı sayesinde gündelik hayatta kullanılabilen bu korseler kıyafetlerin altında belli olmadığı için kullananlar oldukça memnun kalmaktadır. Kalçanın daha dik durmasını sağlayan bu ürünler aynı zamanda toparlayıcı oldukları için kalçanın daha yuvarlak ve düzgün olmasını sağlamaktadır. İz yapmayan özelliği sayesinde de herhangi bir şekilde belli olmamaktadır. Eğer ki fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz sizle de bu modelleri deneyebilirsiniz. Bu korselerden sadece kadınlar değil kullanan erkeklerde memnun kalmaktadır.

Kullanımı ve fiyat bilgileri

Tasarımları ve özellikleri sayesinde birçok kişinin beğenisini kazanan korse külot modellerinin kullanımı bir iç çamaşırı ile aynı şekildedir. İç giysi olarak tanımlanan bu modelleri kıyafetlerinizin altına rahatça giyebilirsiniz. Vücut rahatlaması için geve yatarken çıkarmanız faydalı olacaktır. Fiyatları oldukça uygundur ve modeline göre farklılık gösterebilmektedir. Genel olarak sade renkler tercih edilmektedir. Satın alırken beden ölçümüne mutlaka dikkat ediniz. Büyük ya da küçük modelleri almak yerine bedeninize uygun modelleri tercih etmeniz daha etkili olacaktır. Vücudunuzun daha estetik ve fit gözükmesi için, fazlalıklarınızı gizlemek ve zaman içerisinde incelme sağlamak için bu korse modelleriniz tercih edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden farklı renkleri ve modelleri inceleyebilirsiniz.

devamı...
abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçımayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...