0

Sepette ürün yok :(

Menü
X

Atlet Korse

Atlet korse modelleri hem kadınlar hem de erkekler için tasarlanmış, göbek bölgesindeki yağların ve fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olan iç giysileridir.

Kadın ve erkek atlet korse modelleri

Atlet korseler vücudun üst bölümü için üretilmiş modellerdir. Karın ve bel bölgesinde etkili olmaktadır. Bu modeller hem kadınlar hem de erkekler için üretilmektedir. Fazla kilo problemi günümüzde pek çok kişide görülmektedir. Erkekler göbek bölgelerindeki fazlalıkların gizlenmesini ve daha toplu ve kaslı bir vücut için bu ürünleri kullanmaktadır. Kadınlar ise göbek ve bel bölgelerinin incelmesini sağlamak için ve sıkılaşmak için bu modelleri tercih etmektedirler. Bu korse modeli normal bir atlet şeklindedir fakat özellikleri daha farklıdır. Hem dikişli hem de dikişsiz modelleri bulunmaktadır. Bu modeller ince ve kalın askılı olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkek modelleri ile kadın modelleri arasında biraz farklılık gözlemlenmektedir. Erkek modellerinin bazılarında şekil değişikliği bulunmaktadır.

Atlet korse ne işe yarar?

Göbek bölgesinin toparlanmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olan atlet korse modelleri, aynı zamanda vücudun daha ince gözükmesini sağlar. Toparlayıcı özelliği sayesinde istenilen kıyafetin rahat bir şekilde giyilmesini sağlar. Göbek bölgesini ve simit olarak adlandırılan yan bölgelerin toparlanmasını sağlamaktadır. Göğüs bölgesinde de toparlayıcı etki meydana getirmektedir. Fit görünmeye yardımcı olan bu modeller aynı zamanda zayıflama konusunda da kişiye destek olmaktadır. Hem erkekler hem de kadınlar bu korse modelini kullanabilmektedir. Erkeklerin birçoğunun göbek bölgesinde fazlalığı bulunmaktadır. Genel olarak daha kalıplı durmak istemektedirler. Bunun için bu korse modellerini tercih etmektedirler. Kadınlar ise toparlayıcı etkisi için tercih etmektedir. Normal modellerden farklı olarak vücudu tamamen sarar. Alttan çıtçıtlı ya da bel altına uzayan modellerin yanında sadece bel bölgesinde biten çeşitleri de bulunmaktadır.

Çeşitleri ve özellikleri

Atlet korse modellerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Aynı zamanda renkleri de farklılaşmaktadır. Beyaz, siyah ve ten rengi gibi çeşitleri bulunmaktadır. Kadın ve erkekler için çeşitli modeller bulunmaktadır. Bayan modelleri genel olarak ince ya da kalın askı çeklinde göbek, bel ve sırt çevresini saran, göğüsleri toparlayan modellerdir. Erkek modelleri ise vücutlarının kalıplı durmasını sağlayan şekildedir. Önlerinde desenleri olan ya da tamamen düz olanlar bulunmaktadır. Dikişli ya da isteğe göre dikişsiz modeller bulunmaktadır. Kıyafetlerin altından herhangi bir şekilde belli olmayacak tarzda üretilmişlerdir. Normal atletlerden farkı sadece kumaşı ve toparlayıcı özelliğidir. Normal atletler vücudu sarmaz, toparlamaz ve sıkılaştırmaz. Atlet korse modelleri ise tam tersine vücudu sararak daha ince gözükmesini sağlar. Kumaşları esnek ve yumuşaktır. Nefes alabilen cinstendir ve ciltte tahriş meydana getirmez. Kumaşının ince olması nedeniyle birçok kişi toparlayıcı özelliğinin olmadığını düşünse de tam aksine bu kumaşlar içten özel olarak üretildiği için vücudu toparlar ve sıkılaştırır. Askılı modellerin yanı sıra kısa kollu tarzda olanlar da bulunmaktadır. Fakat genel tercih askılı olanlardır. Çünkü kıyafetlerin altında daha gizli kalmaktadır.

Kullananlar ve yorumlar

Göbek bölgesi farklı nedenlere bağlı olarak yağlanmaktadır. Sağlıksız beslenmenin yanı sıra kadınlarda daha çok doğum sonrasında meydana gelmektedir. Atlet korse kullananlar genel olarak istedikleri kıyafetleri daha rahat giyebildiklerini belirtmektedirler. Bu modeller sayesinde daha fit göründüklerini belirten kullanıcılar, günlük hayatta rahatça kullanabildikleri için tercih etmektedirler. Farklı renkleri ve çeşitleri sayesinde hem kadınların hem de erkeklerin ilgisini toplayan bu üründen memnuniyet derecesi oldukça yüksektir.

Nasıl kullanılır? Zararları var mı?

Atlet korse modeli kullanımı normal bir atletten farklı değildir. Bu korseyi giydiğinizde içinize ya da korsenin üzerine tekrar bir atlet giymenize gerek yoktur. Çünkü modeli zaten bu şekildedir. Normal bir atletten görünüş olarak farklı değildir sadece özellikleri açısından değişkenlik göstermektedir. Bu sayede günlük hayatta rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Toparlayıcı özelliği olduğu için gece rahatsız ederse çıkartabilirsiniz. Hem göbek hem de göğüz bölgesini toparlayan bu modelin vücuda herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Beden seçimine ve kumaş seçimine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir yan etki meydana gelmemektedir. Kullanım sırasında spor ve diyet yaparsanız vücudunuzun daha kısa sürede toparlanmasını sağlayabilirsiniz. Özel kumaşları vücudun nefes almasını sağlar. Kumaşları vücudu aşırı sıkan tarzda değildir. Bu neden hareket kısıtlamasına neden olmaz. 

devamı...
abone ol güncel kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için mail adresinizi ekleyin. Fırsatları kaçırmayın...
istediğiniz zaman mail listemizden çıkabilirsiniz...